kokulu taş ve bütün ürünlerimizde Havale / EFT  ödeme imkanlarımız ile siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmeti kapınıza kadar getiriyoruz , Sevdiklerinize bu özel günlerinizde hediyelerinizi bize güvenle emanet edebilirsiniz.

Doğum Günleri , Anneler Günü , Sevgililer Günü , Yeni Doğum , Diş Buğdayı , Baby Shower , Düğün , Kına Gecesi , Sünnet , Nikah , Nişan gibi özel günlerinizde sizler için kişiye özel tasarımlar yapıp hem size hem sevdiklerinize bu anları ölümsüzleştiriyoruz.

Kokulu Taş , Kokulu Sabun , isimlik , Pano , Etiketler , Kapı Süsleri ,  Ev süsleri gibi konseplerimizle  hediyelik ürünlerimiz Tamamen el yapımı olup siparişinize özel , özenle titizlikle hazırlanmaktadır.

Bizim ilk etaptaki önceliğimiz sizlerin mutluluğu , kokulutas.net ‘in güvencesi ile sunduğumuz ürünlerimizle asla yarı yolda kalmazsınız.

Ürünümüzü beğenip karşılıklı mutabakat halinde organizasyon gününüzden önce elinize ulaşması için en az 15 gün önceden sipariş verilmesi gerekir ,

DETAYLAR 

  • Hediyelerinizin Bizimle Birlikte Güvende olduğunu asla unutmayın , Ürünlerimiz Kargoda hasar görmeyecek şekilde sarılır, hazırlanır , Adresinizie güvenle teslim edilir.
  • Ürünler resimde gördüğünüz gibi hazırlanıp size yollanacaktır. Dilerseniz iletişime geçip değişiklik yapabilirsiniz.
  • Herhangi bir aksaklığa neden olmamak için siparişlerinizi organizasyonunuza 15 gün kala vermelisiniz. ( Siparişlerin yoğunluğu sebebi ile ) 
  • Ürünlerinizi dilerseniz peluşlu dilerseniz kokulu taş olacak şekilde Sipariş verebilirsiniz.
  • Ürünümüzü doğum günü gibi mutlu günlerinizde veya çocuk odalarına asılacak şekilde sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Ürün bilgisi ve sipariş için instagram sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.