*Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Siparişlerinizin gönderimi için Aras Kargo ile çalışmaktayız; www.araskargo.com.tr adresinden kargo takip numaranızı girerek de kargonuzu takip edebilirsiniz.
Dilerseniz 0541 204 84 10 Nolu Numaramızı arayarak da kargonuz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz..

*kokulutas.net üzerinden nerelere gönderim yapabilirim?
kokulutas.net gönderim ağı, Aras kargonun teslimat sağladığı yurt içindeki tüm bölgeleri kapsar.

*Gönderim hizmetleri ve ücretleri nelerdir?
Standart Teslimat: 910 TL
Paketiniz size hafta içi mesai saatleri içerisinde ulaştırılacaktır.

*Farklı bir adrese gitmesini istediğiniz faturalar için gönderim ücreti alınmamaktadır..

*Siparişim ne kadar sürede gönderim adresine ulaşır?
Siparişleriniz en geç 10 ila 15 iş günü içerisinde kargo firmasına paketlenmiş olarak teslim edilir. ( Yoğunluğa Göre Teslimat Süresi  Bilgi Verilecektir ) Kargo gönderim süreleri gönderim iline göre farklılık göstermektedir..

*Siparişim gecikirse ne yapmalıyım?
iletisim@kokulutas.net adresine sorununuzu ve telefon numaranızı belirten bir açıklama ile e-mail gönderebilir ya da 0541 204 84 10 Numaralı Telefonumuzu arayarak gerekli bilgi ve desteği alabilirsiniz.

*Siparişimi kimler teslim alabilir?
Siparişiniz, belirtilen adreste teslim almayı kabul eden herhangi birisine teslim fişinin imzalanması karşılığında teslim edilir.
Eğer siparişinizi verdikten sonra alıcı değişikliği yapmak isterseniz, siparişiniz kargo firmasına teslim edilmemişse 0541 204 84 10 Numaralı Telefonumuzdan  bu konuda destek alabilir, gerekli düzeltmeyi yaptırabilirsiniz. Kargo firmasına teslim edilmiş olması durumunda değişiklik yapılamamaktadır.

*Teslimat adresine kargo şubesini yazabilir miyim?
Evet Yazabilirsiniz..

*Teslimat adresinde alıcı bulunamazsa ne olacak?
Adreste alıcı bulunamadığında kargo yetkilisi adrese bir haber formu bırakır ve takip eden ilk iş günü içerisinde 2 kez uğrar. Bu süreç zarfında teslimatın bir kez daha yapılamaması durumunda, paketiniz Aras Kargo şubesinde en fazla 6 gün bekletilecek, gelip teslim almadığınız takdirde siparişiniz Bize geri gönderilecektir.
Siparişinizin tekrar gönderilmesi için bizlere 0541 204 84 10 Numaralı Telefonumuzdan Ulaşabilirsiniz..
Siparişiniz için bizimle temasa geçmediğiniz takdirde, siparişiniz 1 ay sonra iade olarak kabul edilecek ve para iadeniz  yapılacaktır.

*Sipariş verdikten sonra adres değişikliği yapabilir miyim?
Teslimat adresini siparişiniz henüz teslimat için verilmediyse değiştirebilirsiniz..0541 204 84 10 Numaralı Telefonumuzdan Bu Konuda Destek Alabilirsiniz..

*Siparişimi teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?
Siparişinizi teslim alırken paketinde yırtık, ezilme, ıslanma vb. bir sorun olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz.
Siparişleriniz, siz aksini talep etmediğiniz sürece, faturalarıyla beraber gönderilir.*
Fatura veya irsaliye, gönderinizin bulunduğu pakete ilişik olarak gönderilir. Lütfen faturalarınızın varlığını ve doğruluğunu kontrol ediniz.
*Hediye siparişlerinizde, talebe bağlı olarak, fatura sipariş ile birlikte gönderilmeyebilir..

*Siparişimin faturası gelmediğinde veya paketi hasarlı/şüpheli olduğunda ne yapmalıyım?
Siparişinizin teslimi sırasında, ürünü teslim almadan önce mutlaka paketi kontrol ediniz. Eğer pakette herhangi bir bozulma (yırtılma, patlama, ezilme, ıslanma vb.) ya da şüpheli durum tespit ediyorsanız lütfen teslim almayınız. İlgili görevliden hasar tespit tutanağı tutmasını isteyip, en kısa sürede Bizimle iletişime geçiniz. Hasar tespit tutanağı hazırlanırken görevlinin tutanağa yazdığı açıklamalara dikkat ediniz.
Kargo tazmini konusunda sorun yaşamamak için, hasarlı ürünü size teslimatı yapan kargo görevlisi ile geri göndermenizi rica ederiz.
Tutanak tutturmanız, ürün değişimi ve iadesi süreçlerinde size yardımcı olacaktır. Kargoyu teslim aldıktan sonra yapılan eksik ürün, yanlış ürün veya hasarlı ürün bildirimleri, tutanak olmadığı ya da ilk teslim anında hazırlanmadığı için incelemeye bağlı olarak reddedilebilir.
Eğer ayrı gönderilmesini talep etmemenize rağmen faturalarınız size siparişinizle beraber teslim edilmediyse, lütfen ilgili görevliden faturanızı isteyiniz. Faturanızın size teslim edilmemesi halinde, lütfen görevli kişiye tutanak tutturarak durumu en kısa sürede 0541 204 84 10 Numaralı Telefonumuza Bildiriniz.