Hakkımızda

Biz Kimiz ? 

Bir hobi olarak başladığımız bu güzel maceraya şimdi sizlerle birlikte her zevke ve her bütçeye uygun kokulu taşlar ve  ürün çeşitlerimizle mutlu günlerinizde sevdiklerinize sunacağınız bu minik hediyelere sizlerle birlikte karar verip kaliteden ve görsellikten ödün vermeden hazırlıyoruz.

Doğum Günleri , Anneler Günü , Sevgililer Günü , Yeni Doğun , Diş Buğdayı , Baby Shower , Düğün , Kına Gecesi , Sünnet , Nikah , Nişan gibi özel günlerinizde sizler için kişiye özel tasarımlar yapıp hem size hem sevdiklerinize bu anları ölümsüzleştiriyoruz.

Kokulu Taş , isimlik , Pano , Etiketler , Kapı Süsleri ,  Ev süsleri gibi konseplerimizle  hediyelik ürünlerimiz Tamamen el yapımı olup siparişinize özel , özenle titizlikle hazırlanmaktadır.

Bizim ilk etaptaki önceliğimiz sizlerin mutluluğu , kokulutas.net ‘in güvencesi ile sunduğumuz ürünlerimizle asla yarı yolda kalmazsınız.

Ürünümüzü beğenip karşılıklı mutabakat halinde organizasyon gününüzden önce elinize ulaşması için en az 15 gün önceden sipariş verilmesi gerekir ,

Kokulutas.net’de Süreç Nasıl İşliyor ? 

Siparişinize sizlerle birlikte karar verdikten sonra , siz sadece arkanıza yaslanıp bekliyorsunuz 🙂

  • Bizler ürünün cinsine ve teslimat tarihine göre hazırlıklara başlıyoruz.
  • Başlama Aşamasındada bizlerle iletişimi kesmeyip ürünün aşama aşama resimlerini alabilirsiniz.
  • En kısa zamanda ürünü bitirip sizlere yolluyoruz.

Bizimle her konuda Web sitemizden , Sosyal Medyadan , ve Whatsapp ‘tan iletişime geçebilirsiniz.