nişanda ne dağıtılır

Nişanda Ne Dağıtılır ?

Nişanda Ne Dağıtılır ?

Müşterilerimizin bizimle iletişime geçerek nişanda ne dağıtılır gibi sorularına sürekli yanıtlar veriyoruz ve onlara yardımcı olmaya çalışıyoruz. Ancak bu yazımızda tatlı karmaşayı biraz daha kapsamlı bir şekilde ele almak istedik.

Çocukluk günleri , güzel hayaller , oyunlar , okul, üniversite derken hayat sizide olgunluğa eriştirdi. Bundan sonraki yaşamınızı birlikte geçirmek istediğiniz insanı, hayat arkadaşınızı buldunuz. Hazırlıklar düşünceler masraflar derken epeyce stresli bir döneme girdiniz.

O kadar karmaşa ve Telaşenin ardından her zaman ince detaylar en son düşünülür. Bir bayan için ince nüanslar okadar önem arz ederki söz , nişan , kına , düğün gibi organizasyonlarında herşey çok güzel giderken en ufak bir aksilik sanki bütün konseptin kötü olduğu izlenimini verir. Tabi bu durum gelinin ta kendisi tarafından fark edilen bir durumdur 🙂

Artık eskisi gibi dağıtılan nikah şekerleri yada bademler vs. Gibi ürünlerin çok kalıcılığı olmadığından yavaş yavaş günümüz dünyasında yerini kokulu taş gibi hem görsel hemde kalıcılığı açısından dayanıklı olduğu için insanlar tarafından çokça tercih ediliyor.

Örneğin nişan Organizasyonunuz ‘da misafirleriniz gelmeden Masalara aşağıdaki gibi ürünler süsletip koyabilirsiniz. Organizasyonu yaptığınız mekanın Renk Kombinasyonuna göre  ürünlerinizin süslemelerini uygun renkler yaptırırsanız görsel açıdan Çok hoş bir ambiyans yaratarak aynı zamanda gözede hitap etmiş olursunuz.

Çok uzatttım  🙂 Şimdi gelelim nişanda ne dağıtılır sorusuna… Bu soruya Yanıt olarak aşağıdaki kokulu taş ürünlerine bir göz gezdirmenizi tavsiye ediyoruz.

Sizlere fikir olması temennisi ile..

 

Elimizden Geldiğince sizlere yardımcı olmaya çalıştık umarız aradığınızı bu yazıda bulursunuz.

Sevgiyle kalın..Berna Ertürk Polat